Yout Tube İle Para Kazanmak 2016

0

Bilindiği gibi YOUTUBE bir video paylaşım sistemidir. Büyük ve kesime hitap etmekte olan YOUTUBE dünyanın her yerinden insanların çekmiş olduğu videoları satın almaktadır. Ve youtube bu videolar tıklandıkça kişilere para ödemektedir.

Bu şekilde kazanmak için öncelikle bir google hesabınızın olması ve bu hesapla youtube giriş yapmanız gerekmektedir. My CHANNEL bölümünden yararlanarak kendi kanalınızı üretebilir ve kanalınızda çekmiş olduğunuz videolarınızı yayınlamaya başlarsınız.

Videolarınızı yayınlamaya başladıktan sonra google adsense başvurusu yaparak kaydınızı oluşturur ve videonuz da yayınlanan reklamların her tıklanışı size ayrıca ek kazanç olarak geri döner.

Düşünün bir videonuzu  100 bin kişi tarafından seyredilmesi on bin kişinin reklamlara tıklaması 1000 TL gibi bir kazanç elde etmenizi  sağlayacaktır. Tabi bu sayının artması ve azalması da olabilir. Bu işi sadece bir video ile değilde bir kaç video ile yaparsanız daha çok kazanma şansınız doğacaktır.

Biraz zaman harcar biraz uğraşır ve bildiğiniz şeylerin videolarını yayınlarsanız güzel paralar kazanmanızı sağlayacaktır. Farklı şekillerde kalıcı videolar yayınlamanız daha çok kazanmanızı sağlayacaktır.

Paylaş.

Bir Cevap Bırak